Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Biržietė konservatorė įvertino pastarąją situaciją rajono taryboje, kai krachą patyrė senoji valdančioji dauguma ir buvo suformuota nauja
Už kelis dubenis marti sugriebs kaimynės turtą?
Agė RAGAITĖ, "Panevėžio kraštas"

Nusikaltimai ir nelaimės

Po nakties kūdikis neatsibudo

Tiek vaiko teisių gynėjams, tiek ir Socialinių paslaugų centro darbuotojams buvo gerai žinoma šeima, kurioje staiga mirė niekuo nesirgęs kūdikis. Tyrimą pradėjusi policija laukia ekspertų žodžio po lavonėlio skrodimo. plačiau»

Meistras dingo su visais pinigais

Aklas pasitikėjimas nepažįstamu vyru 56 metų kupiškėnei baigėsi tuo, kad vonios ir tualeto patalpos liko nesuremontuotos, o jos piniginė suplonėjo beveik 1,5 tūkst. eurų. plačiau»

Svetimą mašiną pridavė metalo laužui

Vienas jaunas biržietis keistomis aplinkybėmis prarado seną opelį. Anksčiau jis automobiliu leido naudotis vienam pažįstamam, dargi įdavė ir mašinos dokumentus. plačiau»

Netiki sūnumi, kad „motinėlė žemė primušė“

Įtikėjusi, kad sūnus buvo sumuštas, sena moteris net nenori girdėti jo aiškinimo, jog žandikaulį jis susilaužė slidžiame kelyje nuvirtęs su dviračiu. „Kiti nusileidžia ant rankų, o aš – ant žandikaulio“, – motinos nerimą humoro forma nuleido smagių plaučių vyras. plačiau»

Policija prašo padėti atpažinti asmenis galinčius turėti vertingos informacijos

2021-01-11 Panevėžyje, Ukmergės g., iš paštomato nenustatytas asmuo, apgaulės būdu, pasisavino svetimą turtą. plačiau»

Policija ieško mačiusius įvykio aplinkybes

2021-02-10 apie 16.06 val., Panevėžyje, Vyčių g., po įvykusio konflikto automobilis „Volvo XC70“ galimai pervažiavo vyrui koją. plačiau»

Antrąsyk pripumpavo pusantros cisternos

Pirmadienį Kupiškio rajone, Kreipšių kaime netoli Skapiškio, vanduo vėl apsėmė rūsį to paties negyvenamo namo, kuriame prieš savaitę buvo įvykusį vandentiekio avarija. Apie tai rašėme prieš savaitę. plačiau»

Mažylis užsivertė virdulio vandenį

Panevėžio ligoninėje gydomas namuose tėvams apsižioplinus karštu vandeniu nuplikintas 1 metų vaikas. plačiau»

Girtas traktorininkas apvirto tiesiame kelyje

Pirmadienį popiet Kupiškio rajone, Ažuvadžių kaime netoli Skapiškio, avariją patyrė girtas 54 metų traktorininkas. plačiau»

Sukėlęs avariją ne tik bėgo, bet ir atsišaudė

Vėlų šeštadienio vakarą Panevėžyje, Elektronikos gatvėje, aidėjo šūviai. Taip atsikratyti persekiotojo bandė iš avarijos vietos sprunkančios lengvosios mašinos keleivis. plačiau»

Vogė tik brangų konjaką

Panevėžio pakraštyje esančiame prekybos centre vagiliavo išrankus nusikaltėlis. Jis taikėsi tik į patį brangiausią alkoholį. plačiau»

Policija prašo padėti atpažinti dviratį

2021-02-19 Panevėžyje, Kęstučio g., iš rakinamos malkinės, pavogtas vaikiškas kalnų dviratis. Nuostolis – 259 eurai. plačiau»

Atsiskaitė išskalbtu pinigu

Prieš kelias dienas į prekybininkų rankas Biržuose pateko labai jau sulamdyta ir pablukusi 20 eurų kupiūra. plačiau»

Bėglį grįžti privertė įkalčiai

Ketvirtadienį popiet Panevėžio rajone, Bernatoniuose, „Mercedes-Benz“ trenkėsi į galą tojotai. plačiau»

Tvyrant ryto rūkui – mirtina kaktomuša

Trečiadienio rytą Pasvalio rajone, Tetirvinų kaime, į greitosios pagalbos automobilį rėžėsi priešais važiuojantis lengvasis automobilis. Pastarojo vairuotojui, nuvairavusiam mašiną į priešingą eismo juostą, ši kaktomuša buvo mirtina. plačiau»
1 | 2 | 3 | 4 | 5
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.