Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Pasvalio rajono tarybos posėdyje bandęs juokauti meras susizgribo, kad jo juokai apie naujus dantis gali būti nesuprasti
Tik lyžtelėjęs sieną sužinosi, ar druska butaforinė
Laisvūnė RAŠEIVAITĖ, "Panevėžio kraštas"

Nusikaltimai ir nelaimės

Pasakiški skiedalai susuko galvą

Seno panevėžiečio bandymas greitai ir lengvai praturtėti iš virtualios valiutos baigėsi ne uždarbiu, o didžiuliais nuostoliais. Juk ne veltui sakoma, kad nemokamas sūris būna tik pelėkautuose. plačiau»

Pavogė maišus su buteliais

Prieš kelias dienas Biržų rajone, Smilgių kaime netoli Pačeriaukštės, įvykdyta keista vagystė – dingo maišai su plastikiniais ir stikliniais buteliais. plačiau»

Pasivaikščiojimas per lietų buvo pražūtingas

Sutemus vairuotojas nepastebėjo į gatvę draudžiamoje vietoje išėjusių dviejų moterų. Viena iš jų turėjo šiaurietiškas lazdas. plačiau»

Pjūklo ašmenys nurėžė vaikui pirštą

Lentą elektriniu pjūklu išsipjauti bandęs 13-metis berniukas nusirėžė vieną rankos pirštą, o dar kitą susižeidė. Dabar nuo vilniečių mikrochirurgų priklausys, ar vaikas turės visus pirštus. plačiau»

Gaisre pražuvo vargšas šuo

Šeštadienį netrukus po vidurdienio plykstelėjo gaisras Kupiškio rajone, Smilgių kaime netoli Noriūnų. plačiau»

Pienvežis rėžėsi į medžius

Šeštadienį per patį vidurdienį Panevėžio rajone, Karsakiškio seniūnijos Beržynės kaime netoli Vabalninko, avariją patyrė 8 tonas pieno gabenęs pienvežis. plačiau»

Iš vaizdo įrašo atpažino vagišių

Į Panevėžyje, Savitiškio gatvėje, esantį prekybos centrą nuėjęs 20-metis panevėžietis dairėsi naujos striukės, bet nė neketino už ją mokėti. plačiau»

Laiptinėje – aitrus pipirų kvapas

Vėlų trečiadienio vakarą Panevėžyje į namus grįžęs vieno Staniūnų gatvės daugiabučio namo gyventojas laiptinėje užuodė aitrų kvapą. Čia buvo ne tik sunku kvėpuoti, bet ir griaužė akis. plačiau»

Sergantį teisiamąjį apklausė per atstumą

Nuolat girtavusių ir besiriejusių sugyventinių ginčas baigėsi peilio dūriu moteriai į krūtinę. Prieš tai ji nuo to paties baisuoklio buvo sėkmingai apgynusi savo brolį. Taigi vienas kartas nemelavo. plačiau»

Sukčių pražudė vienintelė klaida

Brangų kompiuterį iš panevėžiečio išviliojęs jaunas Biržų rajono gyventojas vis dėlto buvo sugautas. Policijai darbą palengvino ta aplinkybė, kad pirkėju apsimetęs vyras su pardavėju susitiko prie krautuvės, kurios išorė filmuojama. plačiau»

Po „tikrintojo“ vizito neberado piniginės

Tik beveik po paros 81 metų biržietė pastebėjo, kad buvo apvogta į jos namus įsiprašiusio vandens skaitiklių „tikrintojo“. plačiau»

Per naktį stovėjo prie pavojingo sprogmens

Pirmadienio rytą Klevečkinės kaimo karjeruose netoli Panevėžio išminuotojai susprogdino karo laikų rusišką artilerijos sviedinį. plačiau»

Nuo plėšikų pats apsigynė

Vėlų pirmadienio vakarą Biržuose trys nusikaltėliai kėsinosi iš 32 metų biržiečio atimti keliolikos metų senumo lengvąją mašiną, tačiau nukentėjėliui pasipriešinus trijulė spruko tuščiomis rankomis. plačiau»

Bankomatas iš vagių atėmė kortelę

Vėlų pirmadienio vakarą patikrinęs savo banko sąskaitą 48 metų Pasvalio rajono gyventojas liko nemaloniai nustebintas – dingo 120 eurų. plačiau»

Nulaužė du medžius, bet liko sveikas

Vėlų pirmadienio vakarą Panevėžyje, Klaipėdos gatvėje netoli sankryžos su Savitiškio gatve, 21 metų panevėžietis nuskriejo nuo kelio. plačiau»
1 | 2 | 3
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.