Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Panevėžio savivaldybės administracijos direktorius Laisvės aikštėje atkastą seną grindinį pavadino lauko riedulių krūva
Dukters žinia apie nėštumą – bomba, bet ne visai
Agė RAGAITĖ, "Panevėžio kraštas"

Nusikaltimai ir nelaimės

Išsitarė apie motinos sugyventinio baisumą

Penktadienį popiet į policijos akiratį pateko viena Kupiškio rajone gyvenanti šeima. Kalbėdami su psichologe du maži vaikai prasitarė, kad jie buvo mušami. Tai vykę maždaug prieš pusmetį. plačiau»

Priešgaisrinės tarnybos viršininko garaže – sprogimas

Rokiškio rajono savivaldybės priešgaisrinės tarnybos pareigūną Remigijų Sunklodą dabar turėtų draskyti prieštaringi jausmai. Viena vertus, incidentas jo garaže baigėsi laimingai, bet kita vertus – jei jau tokių dalykų atsitinka profesionalų valdose, tai ko tada tikėtis iš paprastų gyventojų. plačiau»

Po miestą klajojo nesąmoninga paauglė

Panevėžio ligoninėje gydoma mįslingomis aplinkybėmis po miestą klajojusi 15-metė paauglė. plačiau»

Užkluptoji apsimetė kosmetikos platintoja

Trečiadienį popiet Anykščių rajone, Kavarske, vagišės auka tapo 85 metų moteris. Vienu metu šeimininkė trumpam buvo išėjusi į kiemą. Grįždama atgal ji verandos tarpduryje sutiko iš namo išeinančią nepažįstamą moterį. plačiau»

Kibire nešama piniginė gundė

Biržuose gyvenanti 82 metų moteris ėjo kažko pirkti su kibiru. Ji nesugalvojo nieko geriau, kur pasidėti piniginę, tad įmetė ją į kibirą. plačiau»

Mėgavosi galybe pornografinių vaikų nuotraukų

Pusamžio vyro kompiuteriai net braškėjo nuo siaubingų nuotraukų – viename jų buvo per 13 tūkstančių nuotraukų, kitame – dar kažkiek. Jas iš panevėžiečio siuntėsi sau ir kiti iškrypėliai. plačiau»

Sėdintį ant kelio maitojo net trys mašinos

Žiauri lemtis ištiko 53 metų pasvalietį. Net trijų lengvųjų mašinų pervažiuotas nelaimėlis neturėjo nė menkiausio šanso išgyventi. plačiau»

Kelių gaidelis bandė išsivaduoti spyriais

Girtas prie vairo įkliuvęs 34 metų Rokiškio rajono gyventojas taip nenorėjo patekti į belangę, kad vežamas į komisariatą kojomis išmalė policijos mašinos langą. plačiau»

Tėvažudys skundėsi, kad sunku kalbėti

Šios tragedijos galima buvo tikėtis. Pasilikęs gyventi tėvų namuose jaunas vyras gėrė, mušė artimuosius, ne kartą ir prieš tėvą ranką kėlė. Bausmės jau buvo tik bergždžias reikalas – atėjo momentas, kai sūnus tėvą pasiuntė į kapus. plačiau»

Bėglys įkliuvo oro uoste

Vilniaus oro uoste pasieniečiai sučiupo Vokietijos pareigūnų ieškomą jauną panevėžietį, su svetimu dokumentu bandžiusį išskristi į Daniją. plačiau»

Broliai vis pliekiasi ir vis skundžiasi

Prieš kelias dienas Kupiškio rajone per išgertuves susimušė du girtutėliai 32 ir 33 metų broliai. Abu buvo tiek prisisprogę alkoholio, kad pykčiui prasiveržti užteko net gal tik vieno ištarto žodžio. plačiau»

Pasišviesdami po vandeniu šaudė žuvis

Kai Sartų ežere tamsų vakarą ėmė blyksėti blausios šviesos, vietos gyventojai iškart suprato, kad brakonieriai bjauriausiu būdu gaudo žuvis. plačiau»

Žaibiška vagystė – užsinorėjus dūmo

Trečiadienį vidury nakties Panevėžyje apvogta prie Ramygalos ir Durpyno gatvių sankryžos įsikūrusi parduotuvė. plačiau»

Policija ieško eismo įvykio liudytojų

2019-09-16 16.268 val., Panevėžyje, Kranto g. „VW Passat“ manevruodamas atbuline eiga partrenkė per Kranto g. ėjusią pėsčiąją. plačiau»

Policija ieško dingusio be žinios

2019-10-09 13.00 val. Kupiškio r., Subačiuje, Aukštaičių a., iš namų išėjo ir iki šiol negrįžo Arūnas Neniškis (gim. 1964 m.). plačiau»
1 | 2 | 3 | 4
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.