Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Ūkininkai jau žino, kad sodybas saugantys šunys yra bejėgiai prieš vilkus

Nusikaltimai ir nelaimės

Vairuotojas pakenkė savo kūdikiui

Panevėžyje pliaupiant lietui trečiadienį popiet įvyko dvi avarijos, per kurias buvo sužeisti žmonės. Vienoje jų medikų pagalbos prireikė kūdikiui. plačiau»

Paaugliai nusiaubė negyvenamą sodybą

Ketvirtadienį vakare Panevėžio rajone, Datūniškio kaime netoli Vadoklių, jauniems chuliganams užkliuvo negyvenama sodyba, priklausanti 77 metų vadokliečiui. plačiau»

Policija ieško dingusio be žinios

2019-08-10 11.20 val. Panevėžyje, Kniaudiškių g., iš globos namų išėjo Deimantė Šinkūnaitė, (gim. 2003 m.) ir iki šiol negrįžta. plačiau»

Užsieniečių tragedija – trys vaikai liko našlaičiais

Skubėdamas į žmonos gimtinę turkas padarė tragišką klaidą – užkabino priešpriešiais važiavusį vilkiką. Po to jau viskas vyko neprognozuojamai – mašina ėmė suktis ir pataikė tiesiai po kitu vilkiku. plačiau»

Neišgyveno po mirtino kryčio

Antradienį ankstų rytą Panevėžio ligoninės Intensyviosios terapijos skyriuje mirė per nelaimingą atsitikimą sunkiai susižeidęs 41 metų Rokiškio rajono gyventojas. plačiau»

Siautėjo giminių šventėje

Savaitgalį viename kaime netoli Biržų vyko giminių šventė. Iš įvairių šalies kampelių suvažiavę žmonės džiaugėsi seniai matytais veidais. plačiau»

Policija ieško dingusio be žinios

2018 metas balandžio mėnesį iš Panevėžio miesto į Angliją išvyko Andrius Valentėlis (gim. 1982 m.) ir dingo. plačiau»

Policija prašo padėti atpažinti įtariamąjį

2019-07-15 18.45 val., Panevėžyje,Piniavos skg., iš parduotuvės nenustatytas asmuo pavogė alkoholinių gėrimų. Nuostolis – 39,98 eurai. plačiau»

Policija ieško dingusio be žinios

2019-08-15 7 val. Panevėžio r., Piniavos k., Pilėnų g., iš namų išėjo Tadas Burbulis (gim. 1970 m.) ir iki šiol negrįžta. plačiau»

Dėl kūdikio mama sutiko daužti stiklą

Šeštadienį popiet Panevėžyje per jaunos mamos neapsižiūrėjimą lengvajame automobilyje trumpam buvo įkalintas kūdikis. plačiau»

Rėžėsi į autobusą ir pabėgo

Vėlų šeštadienio vakarą kelyje į Panevėžį, ties Pažagieniais, į ta pačia kryptimi važiuojantį autobusą visu smarkumu rėžėsi aiškiai nežmonišku greičiu lėkęs BMW. plačiau»

Tėvas mušė, motina nesikišo

Į vieną Panevėžio lopšelį-darželį nuvesta 6-metė mergaitė patraukė auklėtojos dėmesį. Po pietų miego vaikams rengiantis pedagogė ant vaiko nugaros ir sėdmens pastebėjo mėlynes. plačiau»

Namuose rasti piniginę padėjo pareigūnai (1)

Prieš kelias dienas pagalbos į policininkus kreipėsi 23 metų rokiškietis. Jis pranešė, kad iš namų mįslingomis aplinkybėmis dingo piniginė. plačiau»

Aptalžė spygliuotais rožių kotais

Ne visi Panevėžio krašto gyventojai Žolinę šventė džiaugsmingai. Ne vienas spėjo prisigerti, o kur alkoholis – ten ir muštynės. plačiau»

Per kelią bėgusi senutė neišgyveno

Penktadienį popiet Panevėžyje per avariją žuvo pagyvenusi moteris. Tragedija nutiko Molainių gatvėje. plačiau»
1 | 2 | 3
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.