Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Seimo kontrolieriai pasibaisėjo išvydę sukrečiantį vaizdą Rokiškio rajone įsikūrusiame Skemų pensione
Ir nepaaiškinsi, kad charakteriai nesutapo
Laisvūnė RAŠEIVAITĖ, "Panevėžio kraštas"

Nusikaltimai ir nelaimės

Vėl – kraupus naktinio praeivio užpuolimas

Praėjo tik mėnuo – ir vėl Panevėžyje bandymas nužudyti vienišą auką. Tai jau trečias toks kraupus įvykis šiais metais, tačiau policija neigia, jog šitaip gali siautėti nesugaunamas žudikas. plačiau»

Paauglės paieška baigėsi jos išgelbėjimu

Sekmadienį vėlai vakare pareigūnams giminaičiai pranešė apie dingusią 17-metę. Nurodyta, kad paauglė išėjo su šunimi ir dingo. plačiau»

Trise sėdo ant mopedo ir vertėsi į pakelę

Šeštadienį antrą valandą nakties Pasvalio rajone netoli ribos su Pakruoju kuriozinę avariją patyrė trijų girtų 17, 19 ir 23 metų jaunuolių kompanija. plačiau»

Už baudos pinigus galėjo kalną žuvies nusipirkti

Neseniai Kupiškio mariose netoli Drūlėnų kaimo žmonės pastebėjo valtimi plaukiojantį vyrą. Jie iškart suprato, kad nepažįstamasis irstosi ne grožėdamasis gamta, o į vandenį leidžia tinklus. plačiau»

Vagį šeimininkas stebėjo pro vaizdo kameras

Savaitgalį Panevėžio apylinkėse vagiliavę nusikaltėliai susižėrė nemažą grobį. Iš vieno namo jie pavogė 17 tūkst. eurų, iš kito dingo 3,1 tūkst. eurų. plačiau»

Partrenkė dukrą nešusią moterį

Trečiadienio vakarą Panevėžyje, Beržų ir J.Basanavičiaus gatvių sankryžos perėjoje, 51 metų lengvosios mašinos vairuotoja partrenkė motiną su vaiku glėbyje. plačiau»

Griebė kontrabandos gabentojų porelę

Pasvalio rajone liepto galą priėjo nelegalų rūkalų krovinį vežęs 52 metų Pasvalio rajono gyventojas. Jo ir 34 metų bendrininkės namuose pareigūnai aptiko ir neaiškaus alkoholio. plačiau»

Panevėžiečio lenkimas – mirtinas

Trečiadienį baigiantis 18 valandai Molėtų rajone į kraupią avariją pateko 60-metis Panevėžio rajono gyventojas. plačiau»

Policija prašo padėti atpažinti asmenį

2020-09-15 Panevėžyje, Ramygalos g., daugiabučio namo bendrojo naudojimo laiptinėje, nenustatytas asmuo pažeidė viešąją tvarką. plačiau»

Rinkdami grobį, rado ir mašinos raktelius

Prieš kelias dienas Panevėžyje, Staniūnų gatvėje, įžūliai buvo apvogta viena panevėžiečių šeima. plačiau»

Pensininkė mokėsi vairuoti?

Sekmadienį pusę šešių vakaro Maksvytiškių kaime netoli Panevėžio, aikštelėje, į kuriozinę avariją pateko 73 metų moteris. plačiau»

Paauglė taranavo visureigį (1)

Šepetoje netoli Kupiškio avariją sukėlė lengvąją mašiną be teisių vairavusi, bet į ją vaikų prisisodinusi, 17-metė mergina. plačiau»

Kaip numovė žiedus – jau mistika

Antradienį popiet miklios kišenvagės auka Panevėžyje, Savitiškio gatvėje, prie prekybos centro tapo viena pirkėja. plačiau»

Niekuo dėtą katę šveitė pro langą

Visoje šalyje sujudus dėl žiauraus elgesio su gyvūnais ir skambant vis kraupesnėms istorijoms, sekmadienį toks išpuolis sukrėtė ir Rokiškį. plačiau»

Skersvėjo trinktelėtas duris palaikė sprogimu?

Pasvalio rajone, Joniškėlyje, privačiame name, nugriaudėjo sprogimas. Tokio grėsmingo pranešimo Bendrasis pagalbos centras sulaukė penktadienio vakarą. plačiau»
1 | 2 | 3 | 4
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.