Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

„Ogastos“ bendrovės vadovas neprisiėmė kaltės dėl suniokoto pėsčiųjų tako Panevėžio Staniūnų gatvėje
Jaunikius atbaido mistiniais velionio pelenais
Agė RAGAITĖ, "Panevėžio kraštas"

Nusikaltimai ir nelaimės

Po žinutės suprato, kad apvogta

Trečiadienio vakare 46 metų panevėžietę nustebino telefonu atskriejusi žinutė. Moteriai buvo pranešta, kad jos bekontakte banko kortele ką tik atsiskaityta parduotuvėje. plačiau»

Moksleivių bendrabutyje – kvaišalų atsargos

Užvakar rytą Panevėžyje, prie Panevėžio profesinio rengimo centrui priklausančio bendrabučio, skubėjo medikų ir policininkų ekipažai. plačiau»

Stažuotę „narkobizniui“ kurti baigė policijoje

Vadinamajame Panevėžio policijos narkotikų skyriuje dirbęs jaunas pareigūnas turėjo gaudyti nusikaltėlius, o baigėsi tuo, kad pats buvo kolegų pagautas juodojoje kvaišalų gamybos laboratorijoje. Turima duomenų, kad jis organizavo kanapių auginimą, o jam padėjo nusikaltėlių pasaulio atstovai. plačiau»

Už nušautą briedę skaudžiai atkentės

Po prieš kelias dienas Biržų rajone vykusios medžioklės net šeši dviejų būrelių medžiotojai sulaukė aplinkosaugininkų dėmesio. Vieni įtariami neleistinai sumedžioję briedę, kiti – taurųjį elnią. Tik antrasis atvejis kol kas miglotas. plačiau»

Techniką apžiūrėjo ne pirkėjai, o vagys

Ketvirtadienį popiet Panevėžyje, Pušaloto gatvėje, bendrovės „Lytagra“ darbuotojai, apžiūrėdami vidiniame kieme pirkėjams išrikiuotus traktorius ir kombainus, aptiko vagių paliktus pėdsakus. plačiau»

Kai du lenkė, baigėsi blogai

Ketvirtadienį popiet Panevėžyje, Pušaloto gatvėje, per dvigubą lenkimą susidūrė dvi lengvosios mašinos ir vilkikas. plačiau»

Iš striukės kišenės nušvilpė visą lobį

Ketvirtadienį beveik vienu metu pagalbos į policiją kreipėsi Panevėžio rajono gyventojas ir estas. Abu juos nuskriaudė vagys. plačiau»

Policija prašo padėti atpažinti įtariamuosius

2019-12-05 3.52 val. Panevėžyje, Parko g., nenustatyti asmenys, galimai sumušė žmogų. plačiau»

Griebė gaują, sučiupo ir policininką (1)

Antradienį pareigūnai pričiupo, kaip įtariama, nusikaltėliams talkinusį kolegą. Buvo sulaikyti trys asmenys, įtariami kvaišalų pardavinėtojai. plačiau»

„Nematomas žmogus“ nerimsta

Rokiškio rajone, netoli Pandėlio, įsikūręs atklydėlis vagišius siaučia toliau. Ilgapirščiui netrukdo ir po gaisro apibintuota galva bei rankos, už kuriuos jis pelnė Nematomo žmogaus pravardę. plačiau»

Kelią nuklojo plastikas ir grūdai

Pirmadienio pavakarę Panevėžio rajone, Gustonyse, kelyje Panevėžys–Šiauliai, susidūrė du vilkikai, jų kroviniai – plastiko atliekos ir grūdai pasipylė ant kelio. plačiau»

Valiutos keitėjus – į dienos šviesą

Į policijos akiratį Panevėžyje pateko valiutos keitimu besiverčianti bendrovė. Jos patalpose pareigūnai aptiko į dokumentus neįtrauktos įvairios valiutos už beveik 200 tūkst. eurų. plačiau»

Policija prašo padėti atpažinti įtariamąjį

2019-11-29 14.50 val. ir 2019-12-02 20.05 Panevėžyje, Liepų al.nenustatytas asmuo iš parduotuvės pavogė alkoholinių gėrimų. Nuostolis – 222,05 eurai. plačiau»

Į teismą – liūdnos sukakties išvakarėse

Tik po labai didelių pastangų kriminalistai išnarpliojo bene kraupiausią per pastaruosius metus gimnazisto žmogžudystės bylą. Vis dėlto kaltinamasis – toks pat jaunas, kaip ir jo auka, – iki šiol laikosi užsisiuvęs burną. plačiau»

Per girtą vairuotoją – trys jauni sužeistieji

Penktadienį popiet vairuotojams Kupiškio rajone netoli Noriūnų teko daryti nemažą lankstą. plačiau»
1 | 2 | 3
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.