Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Kupiškio rajono ūkininkas ir politikas kažkodėl stebisi, kad žmonės nepatenkinti jo grūdų valykla

Niekam nesakyk!

Iki parduodamo namo savininko Petras taip ir neprisikasė

Daugumai lietuvaičių gyvenamasis būstas yra svarbiausias gyvenimo pirkinys, todėl ieškant nuosavos pastogės dažnai užgula galvos sopė. plačiau»

Išgyvenimo stovyklą ligoninėje reguliuoja vyriausioji (1)

Mūsų palata draugiška, dalijamės suneštinėm gėrybėm. Prisikertam iki raugėjimo ir negerumo. Tada prašom tablečių virškinimui palengvinti. plačiau»

Gerai, kad pensija maža – paveldėtojai neišprotės

Ant suolelio prieš pavasario saulę šildosi dvi moteriškės. „Iš meilės pinigui galima ir medį nugraužt“, – atsidūsėja viena. „Tai kiek tų medžių nugraužei?“ – pašaipiai klausia draugė. plačiau»

Kaip ponia Feee ligonių apetitą pataisė

Pavasarį ligos suveša lyg piktžolės, visi ligoninės skyriai kimšte prikimšti. Dažnam, kelias valandas pragulėjusiam priėmimo skyriaus stebėjimo palatoje, po atliktų tyrimų, kurie nerodo, kad giltinė jau šiandien taikosi pjaut, daktarai liepia važiuoti namo. Nėra vietų. plačiau»

Negavusi mėsos ir sviesto valkata pasirodė visu gražumu

Mūsų gatvė nuošali, miesto pakrašty, be modernių šiuolaikiškų namų, daugiausia prieš 80–90 metų statyti, įvairiais laikotarpiais atnaujinti medinukai ir keli standartiniai sovietiniai plytiniai. plačiau»

Sporto klube išpažintys kartais išeina į naudą

Į sporto klubą dailinti figūrų atėjo dvi naujokės – 50-metį perkopusi Vida ir vos 30-metį užkliudžiusi Simona. plačiau»

Ruginukė išsilaikė tik iki santechniko vizito

Prieš kelias dienas sutiktas draugelis Petras porino iš draugelio Alfos gavęs šimtagraminį buteliuką ruginukės ir nusprendęs ją vartoti tik vaistams. Bet bėda ta, kad nežino, kur paslėpti. Jo visaregė žmona jeigu atras, tai ir sugirdys kokiam nors santechnikui. plačiau»

„Algiuk, pažiūrėk, nes visas mano geras sudegs!“

Pradėjęs lankytis gydymo įstaigose dažnas pacientas kartais pasijunta patekęs vos ne į kitą pasaulį. Ilgainiui ir jo jausmai atbunka, prisitaiko prie aplinkinių elgsenos. plačiau»

Kitų šventes mėgsta, bet per savo jubiliejų – už „Brexito“

Plačioje mūsų giminėje nė vienas bent kiek didesnis suėjimas, krustelėjimas, barkštelėjimas, pirstelėjimas, laidotuvės ar metinės, jau nekalbant apie vestuves ar jubiliejus, neapsiėjo be visų gerbiamos seserėčios, sesers, pusseserės, tetutės, močiutės, promočiutės, geros draugės ir pažįstamos, ne vieno vyro svajonės Julijonos. plačiau»

Šventą moterį į nuodėmę pastūmėjo nekaltas klausimas (1)

Kai atsikeliu iš ryto ir pažvelgiu į veidrodį, nuotaika kaskart subjūra. Prieš tris dešimtis metelių išvysdavau žvalų veidą, stangrų sveiką kūną. Dabar... Ai, ką čia bepasakoti... plačiau»

Kurgi ta kiaulės uodega? (1)

"Kur susitinkam?" – klausiu draugės. "Prie kiaulės uodegų", – telefone girdžiu atsakymą. "Kuuur?" – manau, kad nenugirdau. "Nu Laisvės aikštėj, prie eglutės. Tos, kur apraizgyta kiaulės uodegom", – aiškina ji. plačiau»

Nemokamas autobusas veža tik į ligonių tundrą

Po kraujagyslių „remonto“ ligoninėje draugeliui Petrui sustiprėti buvo pasiūlyta dviejų savaičių reabilitacija kokioje nors sanatorijoje. plačiau»

Per Naujuosius skubiai į namus kvietė kunigą

Šiemet mūsų Naujųjų stalas buvo gausus. Valgiais, gimine, naujienom ir nuotykiais. Dėdė Mykolas pristatė naują širdies damą. Senmergė pusseserė Roksana atsivedė kavalierių. Trečiąkart ištekėti trokštanti teta Milė irgi pasirodė ne viena. plačiau»

Nuo trimečio pasakojimo apie darželį močiutei pakirto kojas

Atimtus vaikus specialistai apklausia? Atimtas trimetis viską papasakoja? Štai jums situacija apie mažylių „papasakojimus“ ir patikinimus, kad tikrai taip buvo. plačiau»

Silkės – prietarai, o kiaulės – ne?

„Man silkę, kur riebesnė.“ „Man dvi, be galvos.“ „O man septynias!“ – visus nustebina apvalainas plikis. Pardavėja perklausia: ar tikrai? Moterys eilėje kilnoja antakius. Plikis garantuoja, kad lygiai tiek, kiek sakęs. plačiau»
1 | 2
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.