Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Pasvalio rajono vicemeras bandė meluoti kalbėdamas apie mieste ir rajone augančias šiukšlių krūvas
Dukters žinia apie nėštumą – bomba, bet ne visai
Agė RAGAITĖ, "Panevėžio kraštas"

Komentarai

Vasaros liūdesiai žengia į rudenį

Baigiasi neįtikėtina nelietuviškai saulėta ir karšta vasara. Ideali leisti laisvą laiką ir atostogas gimtoje šalyje prie didesnių ar mažesnių vandenų, miškuose, kurortuose, sodybose, ūksmingų parkų ir fontanų pilnuose miestuose, jau seniai jaukiai susitvarkiusiuose žaliuose Lietuvos miesteliuose. Tik ne Panevėžyje. plačiau»

Smegenų nuodijimas: „numatoma“, „ketinama“

Jei kas vėl pasakytų, kad Panevėžio valdžia griaus Aleksandro paminklą, tikrai patikėčiau. Kai pirmą kartą apie tai prieš pusmetį išgirdau, nusijuokiau, kad nesąmonė. Na, negali gi račkauskininkai tiek nuprotėti! plačiau»

Kas užklijavo gerklę merui? (7)

Prieš 5 metus, kai architektas R.Račkauskas dar tik ruošėsi pirmajam lemiamam mūšiui už mero postą, prie manęs priėjo buvęs ilgametis savivaldybės valdininkas ir patarė nebalsuoti už jį. Taip ir pasakė: miestas turės bėdų dėl šio autoritariško, ambicingo vyro. O mums taip norėjosi inteligento, architekto! Štai dabar ir turime! plačiau»

Referendumai verčia mąstyti ir apie taupymą

Visai nebetoli ta gegužės 12-oji. Neturiu abejonių, kad balsuoti eisiu. Balsavimas rinkimuose ir referendumuose nėra šiaip piliečio teisė, o tikra normali prievolė, kurią privalu vykdyti. plačiau»

Balsavome lyg Pragaro rinkimų apygardoje (17)

Mažojoje Čikagoje rinkėjai liko ištikimi „bachūrų“ kultūrai. Žodis „bachūras“ nuteistųjų kalinimo vietoje gali reikšti teisingą savo kompanijai, o ne kolonijos vadovybei, ištikimą ir patikimą jauną vyrą. Pabrėžiu – kalėjime. plačiau»

Apie paskutinį mero šansą (27)

Rinkimai baigėsi. Žiūrim, ką turim. Greičiausiai gausime tą patį merą. Architektą, kuris prieš 2015 metų rinkimus deklaravo gavęs mažiau pajamų nei valytoja, nes nepasižymėjo išskirtiniais gabumais ir užsakymų gausa. plačiau»

Iki rinkimų – aukso kalnai, o kas bus po jų? (14)

Kandidatai į Pasvalio rajono mero postą pažadais švaistosi net išsijuosę. Savo jėgomis pasitikintys pretendentai žada pastatyti fabrikus, ir tik kuklesniems rūpi keliai ir takeliai. Pirmasis visų šešių rajono mero kėdės trokštančių politikų susitikimas su rinkėjais vyko Pasvalio krašto muziejuje. plačiau»

Rinkėjų protui maišyti rado kvailį (5)

Panevėžio valdžioje – beprotnamis. Ir tai galime ištarti jau visai rimtai, visai neperkeltine prasme. plačiau»

Du ožiukai susidūrė ir sugriovė tiltelį (8)

Pastarųjų mėnesių įvykiai privertė Panevėžio visuomenę vėl aptarinėti sąžiningumo peripetijas politikoje. plačiau»

Mero iliuzijų pasaulis – nebent tik darželinukams (19)

Kas šuniui uodegą pakels, jeigu ne jis pats. Begirdamas save Biržų meras V.Valkiūnas kai kur (jeigu ne visur) perlenkė lazdą. plačiau»

Utopija – su labai jau kreivu bokštu (11)

Kas ką ant kupros nešios – Panevėžio meras R.Račkauskas seimūną P.Urbšį ar atvirkščiai? O gal paeiliui, pasikeisdami vienas kitą tampys? plačiau»

Įtakingi politikai tiesia rankas į pelningus projektus? (11)

Panevėžio meras R.Račkauskas, o ir visa valdančioji dauguma, praleido labai gerą progą išsklaidyti miglą nuo autobusų stoties projekto. plačiau»

Išlaikyti vėliavą – šis tas daugiau nei šūkauti

Apie tai, kad Panevėžyje, o ir visoje šalyje, prieš mūsų didžiąją šventę katastrofiškai trūksta vėliavų, išgirdau „Lietuvos pašto“ skyriuje. plačiau»

Pompastikai atmiešti – smagi pirtininkų idėja (1)

Prezidentė Dalia Grybauskaitė pakvietė Lietuvą savo valstybės šimtmetį švęsti sumaniai ir išradingai. plačiau»

Padorumo su Šunimi ieškosime (1)

Prieš Kalėdas buvo streso. Paskambino mūsų laikraščio skaitytoja panevėžietė ir pasiskundė, kad negavo šventinio numerio. Mušė dvylika dienos. Patariau dar pakentėti, gal nešiotojas nesuspėjo iki jos daugiabučio prieiti. plačiau»
1 | 2
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.