Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Biržietė konservatorė įvertino pastarąją situaciją rajono taryboje, kai krachą patyrė senoji valdančioji dauguma ir buvo suformuota nauja
Už kelis dubenis marti sugriebs kaimynės turtą?
Agė RAGAITĖ, "Panevėžio kraštas"

Aukštaitijos diena

Skandalingai bylai prireikė didesnės erdvės

Rokiškio rajono teisme nėra tokios didelės posėdžių salės, kad per pandemiją būtų galima nagrinėti nemažą bylą dėl rinkėjų papirkinėjimo. Šioje byloje – keturi teisiamieji ir pulkais liudytojų, tad ją teko perkelti į Panevėžį. plačiau»

Ironiškai šypsodamasis sviedė baisų kaltinimą (1)

Už korupciją teisiamas Panevėžio meras Rytis Račkauskas leido sau viešai ištarti protu nesuvokiamus žodžius. Miesto vadovas apkaltino opoziciją savižudybių skatinimu. Ir to ji siekianti ne kuo kitu, o, anot mero, amžinais verksmais dėl kertamų medžių ir žudomų paukščiukų. plačiau»

Griebė ir seimūno žmoną, ir verslininko seserį (2)

Šalį apskriejo žinia apie galimo didžiulio korupcijos voratinklio sudraskymą. Šalies Specialiųjų tyrimų tarnyba pranešė, kad įtarimai pareikšti net 35 asmenims, 4 iš jų yra privačių įmonių vadovai ir 6 – gydymo įstaigų vadovai. plačiau»

Ar naujuose medžiuose paukščiai suks lizdus?

Visame Panevėžyje be atvangos pjaunant medžius, opozicijos atstovai įžvelgė pavojų ir bandė siūlyti tarybai daugiau lėšų skirti senų medžių priežiūrai. Jiems buvo neramu, kad vietoj senų naujai pasodintus medelius smarkiai paveiks klimato kaita, jie dar negreit gamins taip reikalingą žmogui deguonį, juose neperės paukščiai. Tačiau iš to meras tik išsijuokė. plačiau»

Vaikas susižeidė koją, o tada puolė ir virusas (1)

Tarp pastarosiomis dienomis nuo koronaviruso mirusių mūsų krašto gyventojų – ir palyginti jaunas pusamžis vyras. Kupiškio vaikų globos namuose irgi sujudimas – liga ėmė plisti tarp globotinių vienam berniukui grįžus iš poliklinikos. plačiau»

Nėra jokių „berniukų“ ir jokių „mergaičių“

Biržų rajono tarybos Etikos komisijai vadovaujanti istorijos mokytoja, socialdemokratė Audronė Garšvaitė itin budriai saugo, kad kas nenusižengtų etikai. Kai vienas iš politikų per pastarąjį tarybos posėdį prabilo apie Turizmo informacijos centro „mergaites“, ji nebeišlaikė. plačiau»

Norintiems drausti pasėlius ar augalus – parama

Ką tik pasibaigusi žiema ūkininkams, atrodo, buvo palanki. Žiemkenčiai peržiemojo puikiai, neiššalo ir jau pamažu tiesia galvas iš po sniego. Deja, yra buvę ir kitokių scenarijų. Pavyzdžiui, 2016-aisiais dažnas ūkininkas skaičiavo žiemos šalčių padarytus nuostolius. Nors šiųmečiai žiemkenčiai iš tiesų atrodo puikiai, džiaugtis kol kas – anksti. Šalnos augalų galbūt jau nebepražudys, tačiau būsimą derlių dar gali pasiglemžti sausra. plačiau»

Vaduodami gyvūnus išvadavo ir žmones (nuotraukos) (2)

Už savo namų sienos dvejus su puse metų kentę nelegalios gyvūnų prieglaudos siaubą, troškę keturkojų išmatų tvaike, nuošalios sodybos gyventojai pagaliau lengviau atsiduso. Po ilgų kryžiaus kelių per teismus ir visokias kokias tik įmanoma instancijas tuntai išbadėjusių bei ligotų šunų ir kačių pagaliau išvežti. plačiau»

Etikos sargų vadė aiškino, kad reiks vyrui vyrą pamilti (4)

Buvusi liberalė, o dabar valstietė kupiškėnė Daiva Bubulienė neištvėrė neįkišusi trigrašio į ne paties aukščiausio lygio temą – svarstymus apie Vilniaus mero Remigijaus Šimašiaus skyrybas su žmona. Bet štai mūsų laikraštį ji pamokė rašyti tik apie gražius dalykus. plačiau»

Kokia dar makabriška ranka lupo „Garsą“? (nuotraukos) (1)

Visiems apskelbusi, kad nuo pirmadienio pradedamas griauti „Garsas“, Panevėžio valdžia staiga apsigalvojo ir tai paneigė. Vis dėlto pastatas toliau ardomas, o prie to ardymo nagus prikišo ir pati kino centro vadovė Genė Pučinskienė. Tokius jos veiksmus opozicija pavadino nežmoniškais, bet nesistebėjo. plačiau»

Žvejai rizikuoja, nes laimikis vilioja

Poledinės žūklės mėgėjams nė motais, kad šiltėjant orams upes kaustantis ledas tirpsta ir darosi korėtas. Savaitgalį Nevėžio upėje žvejojo keli poledinės žvejybos aistruoliai. Penki vyrai buvo susirinkę ant užšalusių „Ekrano“ marių. plačiau»

Didžiausias iki šiol viruso židinys – Rokiškio ligoninėje (1)

Vis skaisčiau šviečianti saulė grėsmingojo koronaviruso kol kas nepriverčia trauktis: jo aukomis tapo dar 8 ligoti Panevėžio apskrities gyventojai – 5 panevėžiečiai, 2 biržiečiai ir rokiškietė. plačiau»

Šunims pritūpti leidžia ir tako viduryje

Nutirpus sniegui akis badančios šunų krūvelės kaip reikiant erzina aplinkinius. Kaip su tokiais nevaleikomis kovoti? Galima belstis į sąžinę ir protą. Bet galima žvelgti ir žaismingai, nes stipriausiu ginklu su negerovėmis vis dėlto išlieka juokas. plačiau»

Vengė tarnybos – apsimetė necivilizuotu (2)

Tarnybos kariuomenėje vengęs 20-metis kupiškėnas Martynas Sutkevičius užsidirbo baudą. plačiau»

Plikame šventoriuje nebeliko palaimos (nuotraukos) (9)

Sniege išguldyta per pusšimtį sveikų medžių, lyg plyname lauke atsidūrusi Panemunėlio klestėjimo ir šlovės metus menanti šimtametė bažnyčia atrodo graudžiai ir apgailėtinai... Ne, ne viesulas čia praūžė – Rokiškio dekanas Eimantas Novikas tikina, kad tik taip, iš peties apsišvarinus, bus galima priimti garbius svečius. plačiau»
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.