Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Bitininkyste užsiimanti Vaškų miestelio gyventoja žino, kada prasideda bičių sezonas
Ufonautų pasitikti paknopstomis nulėkė į išknistą miesto aikštę
Laisvūnė RAŠEIVAITĖ, "Panevėžio kraštas"

Aukštaitijos diena

Kenčianti lūšis suko pas žmones

Prieš daug metų miške netoli Rokiškio stovėjo ženklas, įspėjantis apie čia gyvenančias lūšis. Neseniai į nuošalią sodybą atslinkęs ligų nualintas lūšiukas, o jį atlydėję gentainiai tik patvirtino, kad tai yra tiesa – jie čia veisiasi. Bet viltys išgelbėti gražuolį žvėrį žlugo – jis nugaišo atvykstant pagalbai. plačiau»

Aklas sostinės nurodymų vykdymas kelia aistras

Kai kurie privačių šeimos klinikų vadovai piktinosi, kad Panevėžio valdžia jiems nurodinėja paskirti medikus dirbti karščiavimo klinikoje, nors neturi teisės to reikalauti. Valdžios atstovai, nesugebantys surengti susirinkimo nuotoliniu būdu, atkerta tradicine fraze, kad kovoti su koronavirusu yra visų medikų pareiga. plačiau»

Ligonį transportavo su ypatingu aparatu

Respublikinės Panevėžio ligoninės atstovai pirmadienį pranešė, kad mirė antras pacientas, o ligoninės Urologijos skyriuje buvo nustatytas pirmas medicinos darbuotojo susirgimas koronavirusu. plačiau»

Insultas padėjo ištesėti pažadą mesti rūkyti (2)

Kupiškio rajono laikinasis meras Algirdas Notkus pamažu sveiksta po beveik prieš tris savaites ištikto insulto ir net jau buvo dviem dienoms atvykęs į darbą savivaldybėje. plačiau»

Politikų balsai internetu skriejo net iš kaimo laukų

Karantino sąlygomis Panevėžio valdžia posėdžių nerengia, o štai rajonas pasirodė už miestą esantis visa galva aukščiau. plačiau»

Skuba dezinfekuoti nelaukdami užsikrėtimų

Pasvaliečiai, užbėgdami įvykiams už akių, kol dar jų mieste nėra sergančiųjų baisiuoju koronavirusu, ėmėsi dezinfekuoti gatves bei žmonių dažniausiai lankomas vietas. plačiau»

Vien dulkės, o kur rimtesni darbai? (1)

Savivaldybės įmonė puolė valyti Panevėžio gatves po žiemos. Didžiuliai dulkių debesys nervina vairuotojus, jiems atrodo, kad virusui daugintis sąlygos dar geresnės. Apie kelių dezinfekavimą kol kas nekalbama. plačiau»

Nuo visų atskyrė ne karantinas (1)

Gyventi vienkiemyje, kur nėra aplink nieko svetimo, dabar, regis, daug saugiau, tačiau kai tavo namai tampa nepasiekiami jokiu transportu, saugumo jausmą keičia nerimas – o kaipgi privažiuos greitoji? Tačiau tiems smarkuoliams, kurie kirsdami ir išveždami mišką taip išdaužė kelius, žmonių vargai – nė motais. plačiau»

Tikisi, kad buvo tik šiurpi viruso repeticija

Skemų socialinės globos namuose tvyro įtampa. Darbuotojai būgštauja, ar tik ir pas juos jau neįsėlino žmonių gyvybes šienaujanti „koronė“. Tai turėtų išaiškėti po kelių dienų, kai bus pranešti vieno darbuotojo tyrimo rezultatai. plačiau»

Jaunas ugniagesys – jau didvyris

Tai, kad buvo išgelbėta seno žvejo gyvybė, lėmė ne tik laimingas atsitiktinumas, bet ir profesinis ugniagesio įprotis atidžiai stebėti aplinką. Šito įpročio jaunajam gelbėtojui dar prireiks, nes žvejybos asų nuo vandens negali atmušti net ir penki apsivertimai savadarbe valtimi. plačiau»

Likus suskaičiuotoms valandoms, tepinėlių dar nebuvo

Pandemijos sąlygomis šalies valdžios nurodymai keičiasi kone kasdien. Pasvalio rajone esančiame pasienio punkte nuo šio šeštadienio reikia patikrinti visus atvykstančius vairuotojus – paimti jų tepinėlius, o tai turi atlikti vietos komanda. Ją apmokyti teko strimgalviais. plačiau»

Neįtikusi Biržų valstiečių valdžiai, visai tiko Pasvaliui (12)

Skandalingai Biržų autobusų parko vadovo pareigas palikusi Giedra Pladytė-Petrovič jau vadovauja tokiai pat, tik irgi skandalų nuvargintai įmonei Pasvalyje. Biržų meras Vytas Jareckas dabar turi aiškintis, kodėl buvo pūstas toks didelis šios vadovės pažeidimų burbulas ir kodėl jis taip pamažu ėmė ir subliūško. plačiau»

Užaugintus daigus ir sodinukus teks išmesti?

Karantinas žiauriai smogė smulkiesiems verslininkams, priauginusiems daigų, sodinukų ar medelių. Turguje šiomis prekėmis draudžiama prekiauti. Iš automobilių – tuo labiau. plačiau»

Kaukes kabina ant vartų: imkit, kaimynai! (2)

Jeigu dar neturite kaukės, kreipkitės į šiaurinėje Panevėžio miesto dalyje esančią Liekupio bendruomenę. Jie siuva kaukes ir dalija jas originaliu būdu – pakabina ant namo vartų. Privačių namų kvartale tai padaryti nesudėtinga. plačiau»

Valdžios cinizmas trykšta vizijomis

Tuo metu, kai visi suka galvas, kaip išgyventi, kai verslas tiesiog akyse žlunga, o į namus karantinuotis siunčiami nauji bedarbiai, Panevėžio valdžia apsimeta esanti toliaregė – vikriai bando prakišti keistą verslo vizijų konkursą, įvertintą net 200 tūkst. eurų. Vien iš jo sąlygų galima įtarti, kad tuos pinigus maro metu sužiaumos „būrėjai iš kavos tirščių“. plačiau»
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.