Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Pasvalietis automobilių meistras papasakojo, kaip išvengė žūties garaže nugriaudėjus sprogimui
Šeimą vėl sutaikyti gali ir patarimas skirtis
Laisvūnė RAŠEIVAITĖ, "Panevėžio kraštas"

Aukštaitijos diena

Trenerių porą iš antro karto vis dėlto nuteisė

Buvę Panevėžio sporto centro dviratininkų treneriai Vitalija Breivienė ir Vytautas Indreliūnas antrajame teisme dėl sukčiavimo patyrė nesėkmę. plačiau»

Teismo pirmininkei patarinės iš Rokiškio

Nuo vakar dienos Panevėžio apylinkės teismo pirmininkė Virginija Breskienė jau turi abu pavaduotojus. plačiau»

Bruzdėjimas koalicijoje vis garsyn (1)

Kupiškio rajono valdantieji ėmė nebepaklusti susitepusiam merui Dainiui Bardauskui. Pastarajame tarybos posėdyje tai aiškiai pademonstravo ne tik socialdemokratų lyderis, bet ir vienas saviškis. plačiau»

Per pandemiją slaugė iškritėlius

Ne tik per dabartinį karantiną medikams buvo sunku. Visais laikais žmonės sirgo, mirė, o ir užkrečiamosios ligos siautė. Medicinos seserimi prieš 60 metų dirbti pradėjusi pasvalietė tremtinė mena ispaniškojo gripo laikus, kitokius išbandymus, kai gelbėjant gyvybes tekdavę ir basomis lakstyti, ir dūstančio kūdikio gleives burna išsiurbti. plačiau»

Iškirto Senvagės krūmus, po to pastatė sceną (nuotraukos) (2)

Po Karaliaus Mindaugo karūnavimo dienos Panevėžio Senvagėje liko mažiau jaukumo. Gyventojai pasigedo kelių krūmų – jie buvo nukirsti prieš pat šventę būtent toje vietoje, prie kurios turėjo stovėti didžiulė kilnojamoji scena. plačiau»

Medaus puotoje – visa miško brolija (nuotraukos) (1)

Biržų girios pašonėje esančiame bityne radęs išvartytus avilius ir išmėtytus korius bitininkas iš pradžių pamanė, kad čia siautėjo piktadariai, bet netrukus paaiškėjo, kad medų kopinėjo barsukai, o jiems padėjo kiti žvėreliai ir paukšteliai. plačiau»

Merai ravės, prižiūrės anūkus, dresuos šunis

Vasara beveik įpusėjo, pats metas atostogauti. Tik šiemet pandemija daug ką pakoregavo. Ką per atostogas veiks Panevėžio apskrities rajonų merai, kaip jie mėgsta ilsėtis, ar jie ryšis keliauti į užsienį, kokios atostogos jiems yra idealios, domėjosi Zina PAŠKEVIČIENĖ. plačiau»

Pasirengęs už nuobaudą netgi ir trinkeles kloti

Biržų politikas buvo apskųstas „į patį dangų“, o įklimpo tik per didelį norą padėti ne žmonai mokytojai, o rajono švietimo sistemai. Dabar jis jaučia, kad gaus barti nuo visų, o meras esą gal net „grūšių atskus“. plačiau»

Pasikeitė didelės bendrovės vadovas

„Panevėžio statybos tresto“ generalinio direktoriaus poste – jau nebe Dalius Gesevičius. plačiau»

Aplinkos ministerija paskelbė naują kvietimą teikti paraiškas daugiabučių renovacijai

Daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) programą administruojanti Būsto energijos taupymo agentūra (BETA) iki 2021 metų kovo 31-osios laukia naujų paraiškų – Aplinkos ministerija jau aštuntą kartą kviečia teikti paraiškas senų daugiabučių modernizacijai. plačiau»

Beveik pusantro kilogramo saldainių kirpėjai negaus

Nepanorę palengvinti smulkiųjų verslininkų naštos, valdantieji ištraukė saldainį ir džiūvėsėlį – kaip įrodymą, kad to daryti nereikia. Tačiau jau trečią kartą siekiantys, kad būtų įvesti 1 euro vertės verslo liudijimai, opozicijos atstovai neliko skolingi – saldainius rodančią politikę išvadino biudžetine ponia, nesuprantančia, kaip sunku uždirbti. plačiau»

Išleisdami vadovus pinigų nebeskaičiuoja

Kai Biržų rajono taryboje ką tik prisiekęs naujas politikas pasiūlė vieną kartą įvesti tvarką ir iš darbo išeinantiems įstaigų vadovams mokėti dviejų mėnesių išeitines, o ne tiek, kiek prašo, piestu šoko pedagogės: jeigu taip, tai mokytojo profesija dar ilgai netaps prestižinė. plačiau»

Reglamentas – dulkių debesims kelti

Opozicija, remdamasi Vyriausybės atstovo nurodymu, bandė įspėti Panevėžio valdančiuosius, kad jie toliau prakišinėja tik sau naudingus sprendimus, tačiau meras Rytis Račkauskas atsikirto, jog Vyriausybės atstovas jiems ne autoritetas. Merui teko priminti, kad tai vis dėlto ne koks turgaus prekeivis. plačiau»
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.