Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

„Ogastos“ bendrovės vadovas neprisiėmė kaltės dėl suniokoto pėsčiųjų tako Panevėžio Staniūnų gatvėje
Jaunikius atbaido mistiniais velionio pelenais
Agė RAGAITĖ, "Panevėžio kraštas"

Aukštaitijos diena

Kai apsileidimas pramuša stogą (nuotraukos)

Rokiškio rajono savivaldybė pralaimėjo teismus su gyventoja – griūvančio pastato bendrasavininke ir jai sumokėjo nemažą sumą už padarytus nuostolius. Iki pavasario valdžia turės nugriauti savo supūdytą pastatą, o tai kainuos dar bene triskart tiek. Istorinis pastatas ir dabar stovėtų sveikas, jei būtų atsiradę, kas jį laiku gelbėtų. Net skylės stoge užlopyti nebuvo kam darbininkų nusiųsti. plačiau»

Medžiotojai galėjo nurodyti mažesnį laimikį

Supaprastinus medžioklės lapų pildymo tvarką, atsiranda daugiau galimybių juos klastoti. Štai ir dabar rokiškiečio pristatytas ne savas laimikis nustebino pareigūnus. plačiau»

Bendrovių vadovus rinks ir mero patikėtiniai

Opozicijoje dirbantis Pasvalio rajono tarybos narys Linas Kruopis negavo progos išsakyti savo nuomonę per komiteto posėdį, kalbėti jam tiesiog nebuvę leista. Tad posėdžiaujant rajono tarybai jis iš tribūnos pareiškė, kad meras uzurpavo tarybos teises. plačiau»

Ne į tą kaltininką piktai bedė pirštu

Kelionė neilgu, bet duobėtu, išklypusiomis plytelėmis keliuku Panevėžio pakraštyje senutėms su lazdelėmis, mamoms su kūdikiais vežimėliuose ir į mokyklą skubantiems vaikams tapo tikru išbandymu. Kažkada lygus buvęs keliukas baisus tapo, kai čia pasidarbavo gretimą gatvę remontavę darbininkai. Tačiau vienai gyventojai atrodė kitaip. plačiau»

Vadovė kita, bet karas dėl slaptumo – tas pats (4)

Laikinoji Kupiškio administracijos vadovė Ingrida Bernatavičienė, atrodo, linkusi pratęsti valdžios karą su savivaldybės kontroliere. Pastarajai toliau tenka kone maldauti duomenų apie biudžeto pinigų skirstymą. Tokiu atveju tenka įsikišti korespondentams. Štai ir dabar kontrolierė mūsų redakcijai padėkojo už tai, kad „padedame atlikti auditą“. plačiau»

Sugedusius lenkiškus gaminius laikė dvejus metus

Panevėžio krašto gyventojams buvo iškilusi grėsmė, kad ant šventinio stalo atsidurs sugedę lenkiški mėsos gaminiai. Per kratą viename sandėlyje pareigūnai aptiko apie dvi tonas baigusių galioti maisto produktų – jie buvo netgi praradę prekinę išvaizdą. plačiau»

Civilizacija nepasiekė (nuotraukos)

Yra kampelių Panevėžio rajone, ir visiškai neatokių, tiesiog ranka iš miesto pasiekiamų, kurių nepasiekė elementari civilizacija. plačiau»

Bendrijos pinigus iščiulpė po lašą (1)

Dviejų daugiabučių namų gyventojai beveik 10 metų kaupė banko sąskaitoje pinigus svarbiems reikalams, bet dabar apsižiūrėjo, kad ta jų mašina kiaura – neliko per 45,5 tūkst. eurų. Banko kortelę savo rankose laikęs bendrijos pirmininkas pripažinęs nuodėmę, bet šaukštai jau popiet. plačiau»

Šiukšliavežis sukosi lyg koks keverza (2)

Panevėžio valdžiai nesiseka – patys remontuoja, patys ir gadina. Po ką tik sutvarkytą Kultūros ir poilsio parką didžiulėmis mašinomis pasivažinėję šiukšlių rinkėjai suniokojo tai, ką taip ilgai kūrė jų netiesioginiai darbdaviai – savivaldybė. plačiau»

Kas geriau: pusmetris asfalto ar popierinė analizė?

Panevėžio valdžia nutarė samdyti įmonę, parengsiančią galimybių studiją žvyruotų miesto gatvių asfaltavimo eiliškumui nustatyti. Tam ji skirs apie 20 tūkst. eurų. plačiau»

Panevėžio prekyvietes uždaro

Savivaldybės įmonė „Panevėžio butų ūkis“ pranešė, kad nuo kitų metų nebeliks prekyviečių šalia prekybos centrų „IKI Stumbras“ ir „Bičiulis“. plačiau»

Balsų pirkimo byla supurtė

Rokiškyje jau seniai sklandė žinia, kad per rinkimus buvo sugauti balsų pirkėjai darbiečiai ir jų vedlys Vidmantas Maželis. Tada niekas neabejojo, kad šis neseniai dabartinės valdžios aukštu postu apdovanotas eksverslininkas labai stengėsi dėl naujojo mero, o, pasirodo, atvirkščiai. plačiau»

Kreipėsi į prokuratūrą dėl „Garso“ išsaugojimo (6)

Valstybinė kultūros paveldo komisija kreipėsi į Panevėžio apygardos prokuratūrą prašydama ginti viešąjį interesą ir išsiaiškinti, ar teisėtai išduotas statybų leidimas vietoj Panevėžio kino centro „Garsas“ statyti Stasio Eidrigevičiaus menų centrą. plačiau»

Užvirė kova dėl prasižengusių ūkininkų piniginių

Kol vieni buvo užsiėmę biudžeto skylių lopymu, kiti jame stengėsi pramušti naujų skylių – Seime užsimota amnestuoti už gamtos išteklius nemokančius apsukruolius. Seime kelią skinasi aplinkos ministro valstiečio Kęstučio Mažeikos parengtos įstatymo pataisos, kurios leistų išvengti už nesąžiningą gamtos išteklių naudojimą dabar skiriamų milžiniškų baudų. plačiau»

Gandras sniege prašo pagalbos

Trakiškio gyventojai su gailesčiu žiūri į neaišku kodėl žiemoti jų kaime pasilikusį ir per sniegą braidantį gandrą, ir apgailestauja, kad niekuo negali jam padėti. Gyvūnų gelbėtojai bejėgiškai skėsčioja rankomis ir siūlo palaukti, kol paukštis nusilps, gal tada pasiduos. Korespondentas taip pat patyrė, kad pagauti jį dar per sunku. plačiau»
1 | 2 | 3 | 4 | 5
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.