Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Pasvalio rajono tarybos posėdyje bandęs juokauti meras susizgribo, kad jo juokai apie naujus dantis gali būti nesuprasti
Tik lyžtelėjęs sieną sužinosi, ar druska butaforinė
Laisvūnė RAŠEIVAITĖ, "Panevėžio kraštas"

Aukštaitijos diena

Bankomato vagys kai ką pražioplino

Nusikaltėliai tikėjosi nuplėšti bankomatą tempdami jį visureigiu. Jei tą veiksmą jiems būtų pavykę atlikti žaibiškai, gal „operacija“ ir būtų buvusi sėkminga. Bet suveikė signalizacija, nufilmavo vienintelė per žioplumą dažais neužtepliota kameros akis, ir – teismo suolas. plačiau»

Iš teismo posėdžio – skubiai į apklausą (2)

Teismo posėdžio išvakarėse nuo Panevėžio mero pareigų nušalintas Rytis Račkauskas antradienį viena koja buvo Šiaulių apygardos teisme, o antra – Panevėžyje, apklausoje dėl pradėto naujo tyrimo. Teismas nespėjo net perskaityti į 20 tomų sugulusios bylos medžiagos. plačiau»

Sprogmenys gulėjo kapinių pašonėje

Po žemėmis palaidotos ir tik dabar į paviršių iškeltos minos Kvetkų gyventojams priminė, kad šalia kapinių būta karinio sandėlio. plačiau»

Meras ir opozicija „nestabdymą“ suprato skirtingai

Panevėžį ir vėl sukrėtęs korupcijos skandalas, kai dabar jau nušalintam nuo mero pareigų Ryčiui Račkauskui buvo pradėta dar viena byla, užtraukė gėdą ir niekuo dėtiems panevėžiečiams. Verslininkų susitikime Kaune dalyvavusi opozicijos atstovė prisipažino neturėjusi kur akių dėti, kai kiti badė pirštais klausdami: „Kas ten pas jus, Panevėžyje, daros?“ plačiau»

Nušalintojo mero byloje – dar vienas įtariamasis (1)

Daugėja įtariamųjų nuo Panevėžio mero pareigų nušalinto Ryčio Račkausko byloje. Antradienį įtarimą prekyba poveikiu pareigūnai pareiškė ir Panevėžio krepšinio klubo „Lietkabelis“ prezidentui Alvydui Bieliauskui. Tai trečiadienį patvirtino STT atstovė Renata Keblienė. plačiau»

Jei supainiojo stumbrę su šernais, tai gal bandys pamelžti kiaulę? (nuotraukos)

Medžiotojai – gamtos draugai, šautuvą keliantys tik prieš paliegusius žvėris? O gal jie taikosi į gyvūnus tik iš sportinio azarto? Šalį sudrebino skandalas dėl Utenos politiko, valstiečio Jono Slapšinsko su šernu neva supainiotos ir nušautos stumbrės. Biržiečio seimūno valstiečio Viktoro Rinkevičiaus sūnus Ričardas Rinkevičius esą neatpažino briedės. Klausėme gyventojų, ar tiki tokiais pasiteisinimais, kaip vertina medžioklę ir medžiotojus? plačiau»

Apie šilumos kainą – šmaikščiai ir suktai (1)

Kiekviena valdžia naudojasi proga pasigirti būtais ir nebūtais nuopelnais. Opozicijos reikalas – užbėgti tam už akių. plačiau»

Nešvarios rankos jau ir krepšinyje (nuotraukos) (4)

Šiandien Panevėžio merui Ryčiui Račkauskui – vėl teismas Šiauliuose. Vakar jis turėjo kauptis šiai bylai, o išėjo taip, kad STT agentai vėl pabeldė į jo duris. Miesto vadovui iškelta trečia byla, šįkart – įsipainiojus į krepšinio reikalus. Ar tik meras nesiekia bylų rekordo? plačiau»

Dovanoti televizoriai nukeliavo į ligoninės sandėliuką (3)

Kai tarp politikų perbėga juoda katė, reikia labai pasistengti abiem, kad santykiai vėl atšiltų. Ar į Joniškėlio ligoninę su dovanomis nukeliavęs darbietis tikrai to norėjo, tik apsižioplino, ar ir turėjo slaptų kėslų gražiai pasireklamuoti? plačiau»

Mero kerštas vėl smogs per valdžios piniginę (4)

Nušalintojo Kupiškio rajono mero konservatoriaus Dainiaus Bardausko neapykanta savivaldybės kontrolierei neišblėso net ir metų sandūroje. Šįkart jis pasistengė, kad kontrolierei nebūtų leista atlikti ligoninės finansinio audito, nors šitos jo pastangos savivaldybei kainuos mažiausiai 10 tūkstančių eurų. plačiau»

V.Valkiūnas vėl paklydo savoje dūmų uždangoje

Būdamas rajono meru Valdemaras Valkiūnas visaip priešinosi, kad už biudžeto lėšas nebūtų tvarkoma Plento gatvė, vedanti į „Biržų duoną“. Jis tebesilaiko tos pačios nuomonės ir dabar – kiša ją net ten, kur nereikia. O tada sulaukia niekinančio: „Ką čia skiedi?“ plačiau»

Našlaitis stumbriukas sulaukė pagalbos (nuotraukos) (3)

Panevėžio rajone per medžioklę stumbrės nuo šernų neatskyręs ir ją nušovęs Utenos politikas, valstietis Jonas Slapšinskas veikiausiai sumokės baudą. Bet ką turėjo išgyventi našlaičiu likęs mažas stumbriukas? Tik po kiek laiko išaiškėjo, kad pražūčiai pasmerktas jauniklis išsigelbėjo visai atsitiktinai, su stirnomis atklydęs į geraširdžio gyventojo sodybą. plačiau»

Medikai turės iš ko susidėti naujus dantis (nuotraukos) (3)

Situacija, kai trūksta gydytojų, Pasvalio rajone – bauginanti. Politikai svarstė, kokie piniginiai priedai padėtų privilioti naujų medikų. Ir kaip jaustis tiems gydytojams, kurie jau dirba Pasvalyje, bet gautų tik savo pliką algą? O jei atvyks priemokomis susivilioję senukai be dantų? Juk iškeltos sąlygos visiems vienodos! plačiau»

Petarda sprogo berniuko rankoje

Likimas šaiposi. Tarsi maža buvo dviejų nelaimių Biržų rajone – dviejų vyrų kančių, netekus pirštų. Trečias kartas dar liūdnesnis, nes nukentėjo 12-metis vaikas. Tačiau vilties yra: galgi sostinės medikai du pirštų galiukus jam sėkmingai prisiūs. plačiau»

Iš atsakomosios peticijos tanko kyšo „Nestabdom“ ausys (9)

Panevėžio „Garso“ kino teatro gynėjus pribloškė netikėtai suorganizuotas atsakomasis parašų rinkimas už menų centro „plytos“ statybas. Nors iniciatoriai pasislėpė už anonimo kaukės, tačiau visuomenininkai pagal kai kuriuos labai aiškius požymius atpažįsta miesto valdančiuosius ir pagrindinę figūrą – teisiamą merą Rytį Račkauską. plačiau»
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.