Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Rokiškio J.Keliuočio bibliotekos direktorė pasakojo apie tai, kaip išgirdę apie antrą karantiną skaitytojai veržėsi rinktis knygų

Aukštaitijos diena

Po vieno skandalo atsėlino dar kitas

Rokiškio socialinės paramos centre vis dar nepamirštama sena, teismais pasibaigusi labdaros dalinimo istorija. Buvusi tos istorijos pagrindinė ašis – teismus laimėjusi Diana Kietienė dabar metama už borto. Tačiau ji ir šįkart nepasiduoda – su savo vadovaujama profsąjunga įtikinėja, kad įstaigos restruktūrizacija vykdoma vien tik siekiant jos atsikratyti. Vėl įsisuka teismų karuselė. plačiau»

Į Rokiškio ligoninę veža ir kitų rajonų viruso aukas

Įsisiautėjęs koronavirusas pareikalavo dar vienos Panevėžio rajono gyventojos gyvybės: mirė nuo visokių lėtinių ligų kentėjusi per 70 metų moteris. plačiau»

Iškeliavo teatro legenda aktorius Algirdas Paulavičius

Juozo Miltinio dramos teatro bendruomenę sukrėtė skaudi žinia – netekome Algirdo Paulavičiaus – užburiančios charizmos ir išskirtinio talento aktoriaus, dosnios širdies ir linksmo būdo kolegos. plačiau»

Išvydus grybus teko nusiimti kepurę

Panevėžio dailės mokyklos mokytoja Rimantė Vertelkienė pirmadienį pasidalijo nuotaikinga žinute ir nuotraukomis. plačiau»

Apskrityje – beveik 400 naujų koronaviruso atvejų (1)

Pandemijos metu po Daniją keliavusį rokiškėną virusas griebė nesmarkiai, užtat iš Latvijos grįžusiam pusamžiam panevėžiečiui iš mirtinų infekcijos gniaužtų išsivaduoti nepavyko. Nors liga diagnozuota ir globos įstaigos vadovui, židinys šiuose dideliuose namuose jau nebe taip baisiai siautėja. plačiau»

Į tarybą – po partiečio mirties

Darbietis Vytautas Liepa po penkerių metų vėl turės Panevėžio rajono tarybos nario mandatą. Vieta rajono taryboje darbiečiams atsilaisvino, kai spalio pabaigoje eidamas 64-uosius mirė jų vedlys Alfonsas Morkvėnas, panevėžiečiams žinomas kaip Panevėžio pirties vadovas. plačiau»

„Miestprojekto“ vadovas pritrėkštas ne taip, kaip grasino meras

Už išmoningą kyšininkavimą, kai pinigai paimami ne tiesiai į rankas, o per patalpų nuomą, nuteistas žinomas panevėžietis Vytautas Sukackas. Gali būti, kad ši byla išsirutuliojo prieš keletą metų specialiesiems agentams intensyviai sekant Panevėžio merą Rytį Račkauską. plačiau»

Palivarko liepos politikams – tai ne Bradesių ąžuolas

Dėl keturių liepų, augančių pirmosios šalies moters teisininkės gimtinėje, kovojanti Indrė Užukukytė įregistravo prašymą įtraukti Mažeikiškio palivarko teritoriją ir joje augančius medžius į saugotinų objektų sąrašą. Bet Rokiškio politikai nieko nelaukdami pritarė Peticijų komisijos sprendimui nekviesti dendrologo. Mat pats svarbiausias jiems šioje istorijoje – sklypą iš valstybės besinuomojantis vienintelis žmogus. plačiau»

Viruso auka – ir pusamžis vyras

Pirmoji auka Panevėžio Šv. Juozapo globos namuose – infekciją pasigavusi sena moteris iš mirtinų viruso gniaužtų nebeišsivadavo. plačiau»

Kupiškį paliko ir antras rokiškietis vadovas (1)

Kupiškio savivaldybės pirminės asmens sveikatos priežiūros centras liko be vadovo. Nė metų poliklinikos direktoriumi neišdirbęs rokiškėnas chirurgas Robertas Baltrūnas nutarė trauktis. plačiau»

Patarimai, kurie padės namus paversti jaukesniais

Kai lauke imasi daryti niūru ir šalta, kuo toliau, tuo labiau visus savaitgalius norisi praleisti namuose. Mūsų namai – ypatinga vieta. Čia mes atsipalaiduojame, leidžiame laiką su šeima prie vakarienės stalo ar pasisemiame įkvėpimo naujai ateinančiai dienai. plačiau»

Akumuliatorių kainos: kainų rėžiai rinkoje ir patarimai kaip pasirinkti geriausią kainos ir kokybės santykį

Akumuliatorius yra labai svarbus automobilio komponentas, be kurio jį eksploatuoti būtų kone neįmanoma. Akumuliatoriaus gedimai bei problemos dažnai kelia rūpesčius labai nemažai daliai automobilių turėtojų. Šiame trumpame straipsnyje mes apžvelgsime akumuliatorių kainas bei patarsime, kaip rasti geriausią kainos ir kokybės santykį tada, kai ieškote savo automobiliui tinkamo akumuliatoriaus. plačiau»

Aktorei prie mašinos paliko tik varžtus (1)

Žinomos J.Miltinio dramos teatro aktorės Tomos Razmislavičiūtės-Juodės šeima šaukia SOS. Ji prašo padėti sučiupti niekšus, prikišusius savo juodus nagus prie jų automobilio ir išlupusius duslintuvo vamzdį su katalizatoriumi, be kurių mašina negali nė iš vietos pajudėti. plačiau»

Pasvalio autobusų parko direktorių išteisino (1)

Tai, kad Pasvalio autobusų parkas net kelerius metus pirko degalus už nežmoniškai didelį, net dešimt kartų realius skaičius viršijantį antkainį, – nebuvo nusikaltimas. Tokį nuosprendį priėmęs teismas nurodė, jog bendrovėje tuomet buvo susidariusios labai sudėtingos sąlygos. plačiau»

Virusas pasiglemžė dar dvi gyvybes

Panevėžio apskrityje nerimstantis koronavirusas pasiglemžė dar du vyrus – kupiškėną ir panevėžietį. Abiem viruso aukoms buvo per 70 metų, jie sirgo įvairiomis lėtinėmis ligomis. plačiau»
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.