Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Panevėžio savivaldybės administracijos direktorius Laisvės aikštėje atkastą seną grindinį pavadino lauko riedulių krūva
Dukters žinia apie nėštumą – bomba, bet ne visai
Agė RAGAITĖ, "Panevėžio kraštas"

Aukštaitijos diena

Po naujo skandalo teatre – dirbtinė tyla

J.Miltinio dramos teatro aktoriai staiga nusprendė, kad nebereikia viešai džiaustyti savo apatinių. Tačiau atviresni labiau jaudinasi ne dėl gėdingų rietenų, o dėl to, kad prasti teatro vadovai galutinai jį pribaigs ir iš salės išguis paskutinius – ištikimiausius žiūrovus. plačiau»

Grašių tevertas politikų darbas (nuotraukos)

Didesnėmis algomis už darbą savivaldybių tarybose gali pasidžiaugti tik Panevėžio politikai. Rajonuose dauguma tarybos narių per mėnesį uždirba vos po keliasdešimt eurų, o kai kurie išvis atsisako pinigų už „viešuosius darbus“. Tai kodėl jie taip veržiasi į valdžią? Kodėl per rinkimus dėl kiekvienos vietos kaunasi kaip kokie liūtai? plačiau»

Pinigus už šilumą pumpuoja valdžiai (nuotraukos)

Šildymo sezono pradžia – nerimas gyventojams dėl išaugusių sąskaitų. Užtat šilumininkai skaičiuoja didžiulį pelną. Savąją pyrago dalį atsiriekia ir savivaldybės, bet tokiu atveju paneigiama pati idėja: esą savivaldybių įmonės egzistuoja tik tam, kad užtikrintų žmonėms garantuotą pigiausią paslaugą, neuždirbtų iš jų mokesčių. plačiau»

Noras pertvarkyti Aukštaitijos sostinę išseko per greit (6)

Kas Panevėžio vyriausiajai architektei Daivai Gasiūnienei pakišo koją baigti grandiozinius projektus ir staiga paragino sukti ienas namo – į Anykščius? Ji pati sako, kad atlyginimas, o panevėžiečiai spėja, kad konfliktai pačioje savivaldybėje. plačiau»

Medžiotojai jau pasaloje: pirmieji trofėjai

Vilkų medžioklės sezoną šalyje atidarė kupiškėnas medžiotojas, iš karto patiesęs net du plėšrūnus. Ūkininkai viliasi, kad praretinus vilkų gretas apmažės išpuolių ganyklose. Dabar gi kaimo žmonėms tenka nubraukti ašarą rytais išvydus gyvus apgraužtus ir besikankinančius gyvulius. plačiau»

Kupiškio ligoninei vadovaus rokiškėnas (1)

Kupiškio ligoninė turi naują vadovą. Ketvirtadienį konkursą laimėjo 62 metų rokiškėnas chirurgas Antanas Zadorožnas. Jį kupiškėnai vadovo kėdėje turėtų išvysti po kelių savaičių. plačiau»

Rudenį – puokštė geltonų tulpių (nuotraukos)

Po lietingų, apniukusių dienų švystelėjusi saulė – ar tai tikroji bobų vasara, ar nerimą keliantis klimato kaitos padarinys? Ar patys esame kalti, kad žiemą nebebūna pusnių iki pažastų, kad vasara iš proto varo alinančia kaitra, o rudenį nematyti besidraikančių voratinklių? O ir kaip mes leidžiame tas gražiausias paskutines rudens dienas? To teiravomės panevėžiečių saulėtoje Laisvės aikštėje. plačiau»

Teatre – chaosas, vadovo vėl nebėra

Prieš pusmetį pasigirdus kalboms apie tai, kad vadovauti J.Miltinio teatrui atėję jauni žmonės nesusitvarko su pareigomis, o direktorius Leonas Blėdis esanti tik butaforinė figūra, tiksinti bomba netruko sprogti: vadovas tėškė pareiškimą. Iki tol legendiniam teatrui bandę vadovauti vyrai irgi krito kaip lapai. Kas toliau? plačiau»

100 eurų kyšis – už neįgalumo pripažinimą

Sklandantys gandai apie už pinigus nesunkiai nusiperkamą neįgalumą aiškiai suklaidino vieną pasvalietę. Moteris nuvyko į neįgalumo nustatymo tarnybą ir be didesnių ceremonijų numetė ant stalo netuščią voką. plačiau»

Nuo cirko – prie alkoholio?

Rokiškio rajono valdantieji priversti sutikti, kad priėmė skubotą sprendimą dėl laukinių gyvūnų cirke, bet vis tiek jaučiasi sujudinę net pačią Vyriausybę. Gal dabar sujudins ją ir uždrausdami kaime prekybą alkoholiu? plačiau»

Blizgių konteinerių spindesį užstoja šiukšlės (1)

Panevėžyje statomi požeminiai konteineriai turėtų iš tolo blizgėti naujumu. Bet visą spindesį užstoja prie jų besimėtantys kartoniniai lakštai, atliekų maišai. Pasipiktinę gyventojai teiraujasi, tai argi buvo verta leisti pinigus naujiems konteineriams, jei netvarka – kaip ir anksčiau? plačiau»

Dažus taškė tikri atgrubnagiai (3)

Pasvalyje, prie Sporto mokyklos, baltumu nuo tolo šviečia iš senovinių laikų užsilikęs gėlių vazonas. Žalumynų rudenį jame ne per gausiausiai, užtat pats vazonas praeivių dėmesį traukia lyg muses medus. plačiau»

Angaras – padėka už palaikymą per rinkimus?

Parasparnininkų vadui naujiena tapo tai, kad jis buvo įrašytas į mero komandos rinkiminius sąrašus. Tai jis merui draugas ar tik pažįstamas? Tokie klausimai iškilo aiškinantis, kokia proga angaras be jokio konkurso valdžios atiduodamas naudotis skraidymo asociacijai? plačiau»

Pajutus korupcijos smirdalą – pirmiausia pranešti merui

Panevėžio valdantieji demonstruoja dvigubus standartus: kai jiems reikia, įveda komisijos pavaduotojo pareigybę, o kai nereikia – ją tiesiog išbraukia. Buvęs STT darbuotojas, seimūnas Povilas Urbšys teigia tik dabar sužinojęs, kad meras Rytis Račkauskas jį jau savo vadovavimo pradžioje apšovė taisydamas parengtas pavyzdines STT nuostatas. plačiau»

Šildymo sistemos pertvarka daugiabutyje – sumažėjusios išlaidos ir laisvė reguliuoti buto temperatūrą

Daugiabučių atnaujinimo specialistų teigimu, renovuodami savo būstą daugiausiai naudos pasieksite jeigu modernizuosite visą pastatą iš karto. Daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) programoje dalyvaujantys gyventojai energinį efektyvumą didinančių priemonių pagalba gali ne tik pagerinti savo gyvenimo kokybę, bet ir sumažinti išlaidas, skiriamas buto šildymui. plačiau»
1 | 2 | 3 | 4 | 5
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.